Műhely - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Váci kiállítás

3 posters

Go down

Váci kiállítás Empty Re: Váci kiállítás

Témanyitás  Laura Pént. Szept. 09, 2011 6:39 pm

igen, ez az, amit én szervezek...
Laura
Laura
Admin

Hozzászólások száma : 408
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 44
Tartózkodási hely : Budapest

http://fruschkart.wordpress.com/

Vissza az elejére Go down

Váci kiállítás Empty Re: Váci kiállítás

Témanyitás  Ági Pént. Szept. 09, 2011 5:21 pm

mármint ez nem az amit én írtam,igaz,hanem amit te szerveztél a műv házba?!nekem nagyon tetszik a cím,szívesen dolgozom rá!
Ági
Ági

Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. Jun. 26.

Vissza az elejére Go down

Váci kiállítás Empty Re: Váci kiállítás

Témanyitás  Laura Pént. Szept. 09, 2011 1:16 pm

Mária, aki most csatlakozna hozzánk, ajánlott egy jó kis címet a váci kiállításnak: "Állj meg egy pillanatra s lásd, amit én"

Nekem tetszik. Ti mit szóltok?

Ági és Ceci - részt tudnátok venni rajta pár munkátokkal?

Úgy gondoltam, november környékére időzítsünk, addigra még nekem is összejön pár munkám.
Laura
Laura
Admin

Hozzászólások száma : 408
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 44
Tartózkodási hely : Budapest

http://fruschkart.wordpress.com/

Vissza az elejére Go down

Váci kiállítás Empty Re: Váci kiállítás

Témanyitás  szigetimarta Kedd Aug. 16, 2011 5:22 pm

Én Laurának említettem, hogy szívesen besegítek a tematikában, de én már régóta festek és nagyon sok képem van itthon, és elérhető közelségben. Sok esetben én is tematikus kiállításokat rendeztem magamnak, tehát most jobb lenne ha a többiek mondanának ötleteket, mert inkább én igazodnék most hozzájuk..... De leírom miben gondolkoztam eddig: volt kiállításom kerékpárokról, a diplomamunkám is ez lesz az egyik, sok portrém van, táncos képeim, hajók, sok-sok tájkép akvarellben is, piacos képek, virágos, stb. És most a tanulmányaim miatt szintén sokat festek, és rajzolok, tehát viszonylag könnyen tudok képeket mozgósítani témákban. Tehát inkább alkalmazkodnék a többiek igényéhez. Nem passzivitásból írom, hanem mert nem tudom a többiek mit, hogyan alkotnak, és mennyi idejük lenne új munkákra, vagy ők is elővennének olyanokat inkább ami már kész.
Tehát alkalmazkodni fogok a többiekhez, ha ez megfelel majd.
szigetimarta
szigetimarta

Hozzászólások száma : 91
Join date : 2011. Mar. 26.

http://szigetimarta.wordpress.com/

Vissza az elejére Go down

Váci kiállítás Empty Re: Váci kiállítás

Témanyitás  Ági Kedd Aug. 16, 2011 9:02 am

FONTOS!

Még nyár elején írtam,h van ismerősöm,aki lehet tud segíteni összehozni egy kiállítást.Írtam is neki és ma kaptam választ. Ez is Vácon van,közel a március 15 térhez,remélem többen is tudjátok hogy az merre van,amúgy Vác központja ez a rész.És azt mondta az ismerősöm 20-án találkozik a galéria tulajdonosával és szívesen beszél vele.Anno,amikor írtam neki bemutattam neki a MÚV-ot,hogy a kiállítás célja is az lenne,hogy közösen,egy téma alapján akár,szeretnénk kiállítani munkáinkat.Viszont arra kért írjak többet,egy projektet,tervet,részleteket,mert csak úgy tud majd a tulajdonossal beszélni erről. Tehát szükség lenne egy közös megbeszélésre,ki mit gondol,mit szeretne,megvalósítás stb...viszont idén már nem kapnánk időpontot,majd csak januártól tudnánk egy fix kiállítási időpontot leszervezni velük,de a tematikára már most szükség van ahhoz,hogy igent mondjanak!
a másik meg,hogy beszéltünk egy pályázatról,amin közösen részt vennénk.én személy szerint nagyon szeretnék egy közös munkát erre a pályázatra,jó lenne,ha nem hagynánk annyiban a dolgot!!!!!
most ennyi,várom a reagálásokat!Smile
Ági
Ági

Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011. Jun. 26.

Vissza az elejére Go down

Váci kiállítás Empty Váci kiállítás

Témanyitás  Laura Csüt. Aug. 11, 2011 1:41 pm

Jövő héten találkozom Attilával, aki segít elintézni a dolgot.

Viszont azt kérte, és szerintem ez nagyon jó ötlet, hogy ne csak úgy odaömlesszük a dolgokat, hanem egy tematikára legyenek felfűzve az alkotások.

Ja, és Silexék is felléphetnének a kiállítás megnyitóján, illetve az irodalmat is be lehetne csempészni valamilyen formában.
Laura
Laura
Admin

Hozzászólások száma : 408
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 44
Tartózkodási hely : Budapest

http://fruschkart.wordpress.com/

Vissza az elejére Go down

Váci kiállítás Empty Re: Váci kiállítás

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.