Műhely - Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szerepjáték

3 posters

Go down

Szerepjáték Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Laura Szomb. Aug. 06, 2011 7:01 am

nahát... én anno mindig röhögtem a fiúkon a középsuliban, amikor szerepjátékoztak a zárt ajtajú tanteremben suli után, mintha valami szeánszot tartottak volna, mi meg lestük őket a kulcslyukon át a barátnőmmel Smile)...

Szerintem jó ötlet, egyszer mindenképpen kipróbálnám Smile!
Laura
Laura
Admin

Hozzászólások száma : 408
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 44
Tartózkodási hely : Budapest

http://fruschkart.wordpress.com/

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Szádovszky Pént. Aug. 05, 2011 5:19 pm

Hát, én sem szívesen ülök gép elé, és a fórumos eszjéket sem szeretem, de azért klassz, hogy ki tudod rajta élni a kreativitásodat, ez mindenképpen pozitív dolog!

Amúgy ha általában szeretsz/szerettek szerepjátékozni, én pár éve csinálgattam, mármint az élő-könyves-körbeülős verziót, ami szerintem jó buli. Vámpír Maszkabál/Vámpír Középkor. Általában mesélő voltam (mivel én ismertem a világot, de egy idő után azért idegesítő, hogy nem tudok játszani, mint a többiek xD).

Ha van kedvetek, én felvetem ezt a verziót. SEMMIKÉPP SEM MŰHELYTALÁLKOZÓ HELYETT! Csak úgy mellette, ha valakinek van kedve.
Szádovszky
Szádovszky

Hozzászólások száma : 29
Join date : 2011. Jul. 10.

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Nagy Ceci Pént. Aug. 05, 2011 2:57 pm

Ugye-ugye? XD Mik ki nem derülnek... Very Happy
Én már valamivel több ideje játszok szerepeken, mint blogolok, de még mindig nem unom a dolgot. Új emberek, új helyszínek, új bőr amibe bújhatok... Jared már a szívemhez nőtt, bár ő még viszonylag fiatal karakterem, a párja Tenshi meg nagyon régóta játszik velem, összenőttem vele ha szerepjátszásról van szó Very Happy

Az az igazi öröm ebben, hogy amikor indítok egy új szerepet, vagy folytatok egy régit, akkor mindig van pár régi arc, aki csatlakozik és akivel fel lehet eleveníteni az elmúlt "kalandokat".

Azoknak általában nagyon be szokott jönni ez a fajta játék, aki sokat olvas és érzi a bugit az ujjaiban, hogy saját maga legyen végre egy ilyen "regény" hősnője, vagy hőse. Meg olyan emberekkel is találkozok, akikről a külső alapján egyáltalán nem jönne le, hogy akár írni tud... Félelmetes Very Happy

Itt aztán tényleg el lehet engedni a fantáziát. Én is, többnyire férfi karaktereket csinálok, aztán valahogy mégis a női alteregóim a legkedvesebbek.

Volt egy játék, szintén az én gondozásomban, ahol egy iskolának voltam az igazgatója... Az is Fantasy volt, vámpírok, vérfarkasok, sárkányok stb. Három évadot nyomtunk végig, 2 évet fedett le az életemből, a gépemen meg is van, rendes regény formában. Csináltunk hozzá videókat, volt egy csaj aki jeleneteket rajzolt, találkoztunk Pesten, és elmentünk a vidámparkba, meg állatkertbe. Isteni volt. Very Happy
Nagy Ceci
Nagy Ceci

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2011. Mar. 28.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hódmezővásárhely

http://cilicica.wordpress.com/

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Laura Pént. Aug. 05, 2011 2:24 pm

hát Ceci te nem vagy semmi Smile)))))).... Ceci mint démonvadász Smile.... én ha lehet igyekszem minimalizálni a gép előtt töltött időt, úgyhogy az online játékoktól távol tartom magam Smile.
Laura
Laura
Admin

Hozzászólások száma : 408
Join date : 2010. Nov. 02.
Age : 44
Tartózkodási hely : Budapest

http://fruschkart.wordpress.com/

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték Empty Szerepjáték

Témanyitás  Nagy Ceci Pént. Aug. 05, 2011 1:27 pm

Nem tudom, ki mennyire érdeklődik a szöveges - fórumos - blogos szerepjátékok iránt, de én nagyon szeretem őket.

Van benne bizonyos irodalmi elvárás, mert mindenki a saját szókészletével, fogalmazás kultúrájával és karaktereivel játszik az ilyen netes játékokban. Általában adott egy szituáció, egy fantázia világ, amiben érvényesülni kell egy magad alkotta személyiséggel, karakterrel. Vannak csapat társaid és ellenfeleid, akikkel szóban, vagy a képességeiddel de harcolni kell.

Én most újra élesztettem egy régebbi szerepjátékomat, de akarok csinálni egy újat, egy teljesen szűz témakörben.

Itt a link a már elkészült (vannak még rajta kitöltendő dolgok, de a lényeg fent van, abban a szürke menüsávban) szerepjátékhoz:
http://demonvadasz.wordpress.com (Én vagyok Jared, a félreértések elkerülése végett. Very Happy)

Nézzétek meg és ha érdekel, akkor mesélek róla esetleg. Erre is mindenkit szeretettel várok/unk, de az új szerepjáték egy kicsit el fog térni ettől.

Kíváncsi vagyok a véleményetekre!
Nagy Ceci
Nagy Ceci

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2011. Mar. 28.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hódmezővásárhely

http://cilicica.wordpress.com/

Vissza az elejére Go down

Szerepjáték Empty Re: Szerepjáték

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.